Fudbal
21. 11. 2020. 07:33 0
Ivanović negativan, ide da vidi Matića danas
Branislav Ivanović, štoper VBA je ozdravio, dobio je drugi negativan test na covid 19 i priprema se uveliko da zaigra danas na "Old Trafordu" protiv Nemanje Matića.
Iskusni defanzivac je bio zaražen koronavirusom 8. novembra, ali je imao lakšu kliničku sliku, ozdravio je za sedam dana i posle prvog negativnog testa dobio je i drugi. Već se pojavio na treningu kod menadžera Slavena Bilića koji je i potvrdio da su nekadašnji kapiten "orlova" i Mateus Pereira ozdravili, ali da je situacija i dalje teška jer su se neki drugi igrači zarazili.
VBA nije baš najbolje počeo sezonu, posle osam kola ima samo tri remija i nalazi se na 18. mestu.
Nije baš "Old Traford" mesto gde će da se peru fleke, ali će Bilić sa Banetom u poslednjoj liniji bar imati iskusnog igrača koji bi mogao u odsudnim momentima da spasi ekipu.
Komentari 0
ostavi komentar