Web portal Direktno.rs koristi kolačiće i Google analitiku u svrhu merenja i prikazivanja oglasa koji su prilagođeni vama. Kliknite na dugme Prihvatam kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno vama. Saznaj više

Milan Zarić

08. 02. 2020. 18:02 0

NEZAUSTAVLJIV JE Mitrović pogodio za pobedu Fulama

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović nastavio je onde gde je stao pre povrede, pa je tako danas postigao novi pogodak u Čempionšipu. Njegov Fulam je slavio na gostovanju Blekburnu sa 1:0 u 31. kolu, a korpulentni napadač je postigao gol u 65. minutu.

Mitrović je bio u sjajnoj formi do povrede skočnog zgloba, rešetao je mreže protiv bukvalno svakog rivala, međutim povreda nije ostavila traga na njemu. Jer, u prošlom kolu se upisao u strelce u pobedi Fulama protiv Hadersfilda (3:2), da bi danas postigao jedini pogodak u trijumnfu "kolibara" protiv Blekburna - 1:0.

Srpski napadač se u strelce upisao u 65. minutu, kada je iskoristio dodavanje Brajana i, ispostavilo se kasnije, postavio konačan rezultat.

Bio je to 20. pogodak Mitrovića ove sezone u Čempionšipu, pa je ponovo najbolji strelac u drugom rangu engleskog fudbala.

Što se tiče Fulama, on je posle ove pobede na debi drugog mesta sa Lidsom (po 55 bodova), ali ima i utakmicu više protv protivnika, dok je lider VBA sa samo bodom više.