Politika
03. 03. 2026. 13:43 4
Stefanović: Vučić se opet ukazao kao ptica zloslutnica
"Danas se ponovo ukazao Aleksandar Vučić kao nekakva ptica zloslutnica i govorio o tome kako se nismo dovoljno naoružali na vreme i kako je on govorio ali ga njegovi nisu slušali oko nabavke granata i municije", izjavio je Borko Stefanović, zamenik predsednika Stranke slobode i pravde.
- Užasno je i veoma opasno što je suveren naše zemlje čovek koji očigledno više nema kontrolu nad sponom između misli i jezika i koji ne može da prihvati da se on ne pita oko rata na Bliskom istoku, kao ni oko bilo čega na međunarodnoj sceni jer, eto, nije surovi svet prepoznao Bizmarka iz Centralne otadžbinske uprave u Zemunu - dodao je Stefnović.
- Neka mu neko od debelo plaćenih savetnika objasni da Srbija nije u ratu i da on nikako nije nadležan da "nabavlja pare za granate i municiju", da to niko u svetu ne govori javno, kao i to da za Srbiju ne može biti dobro njegovo neprekidno javno prozivanje velikih sila i njegove ocene njihovih budućih poteza. Aleksandre Vučiću, rat je užasna stvar i nikako nije igra Riziko koju si sa Šešeljem igrao u Vladi dok su na nas padale bombe. Pokušaj da ućutiš, naročito o stvarima koje dokazano ne razumeš i za koje nikako nisi nadležan - zaključio je Stefanović.
Komentari 4
ostavi komentar