Politika

Direktno.rs

08. 02. 2025. 18:33 0

Đilas: Vučić nastavlja da plaši narod i huška građane jedne na druge

- Lažima kako neko hoće da otcepi Vojvodinu od Srbije, koje je danas ponovio u Kikindi, Aleksandar Vučić nastavlja da plaši narod i huška građane jedne na druge. Ne postoji niko u Srbiji ko je za to. Jedino Vučićev poslovni partner, politički uzor i veliki prijatelj Viktor Orban ima takve ambicije. To dokazuje kada nosi šal na kome je Vojvodina u sastavu Mađarske - izjavio je Dragan Đilas u razgovoru sa građanima Sobmora i članovima Gradakog odbora Stranke slobode i pravde.

Đilas je rekao da su jedina opasnost za Srbiju Vučićev sistem i kriminalni režim zbog koga se sve u Srbiji raspada.

- Sve laži i prazne priče ne mogu sakriti krvave tragove korupcije i spasiti Vučića od odgovornosti koju traži narod predvođen studentima. I to znaju svi pristojni ljudi.

- Ne i Vučić, koji je spreman da spali sve samo da bi ostao na vlasti, poput poludelog rismog imperatora Nerona - zaključio je Đilas u Somboru.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Renoviranje

Zoran Živković [05.02.2025.]




Video dana

Akva park

Anketa

Da li ćete bojkotovati najveće trgovinske lance u Srbiji?

Rezultati