Poznati
21. 03. 2022. 14:46 0
Pobednik "Survivora" postao otac
Srpski voditelj i pobednik rijaliti programa "Survivor", Andrej Maričić postao je otac.
Tim povodom voditelj se i oglasio na Instagramu.
- Danas je prvi dan proleća. Danas je prvi dan moje najvažnije i najveće avanture. Dobrodošao, Maksime. Marija, ti si najveći borac ikad. Volim te - napisao je on na Instagramu uz emotikon srca, dok su mu prijatelji čestitali u komentarima.
Inače, ime Maksim je latinskog porekla nastalo od prezimena Maximinianus koje je izvedeno od reči "maximus" što znači "nаjveći".
Andrej Maričić, čije je pravo ime Vladimir, je TV voditelj, avanturista, maneken i pobednik treće sezone takmičenja Survivor. Karijeru je počeo kao maneken, a na malim ekranima ga gledamo od 2005. godine.
Trenutno vodi emisiju "Bez granica sa Andrejem" na N1 televiziji. Kroz objektiv kamere dovodi svojim gledaocima udaljene krajeve sveta, njihovu floru i faunu i način života njihovog stanovništva.
Komentari 0
ostavi komentar