Poznati
05. 10. 2021. 22:44 0
Andrija Milošević i Aleksandra "trudni"
Glumačko - partnerski par Aleksandra Sandra Tomić i Andrija Milošević sa nestrpljenjem čekaju da postanu roditelji, a radosna vest ih je usrećila jer su je dugo priželjkivali.
- Kada su saznali da će postati roditelji Andrija i Sandra su skakali od zadovoljstva. To im je bila velika želja, koja im se sada ispunila. Mnogi su im već sada predvideli da će biti brižni roditelji, a to se vidi kada se sa decom svojih prijatelja igraju. Sandra je odlučila da se povuče iz pozorišta kako bi se posvetila trudnoći. Srećne vesti rekli su samo najbližima - kaže izvor za "Blic".
Očigledno da zbog toga što su srećne vesti podelili sa uskim krugom ljudi, ni Aleksandra, ni Andrija nisu odgovorili na pitanje o tome da će postati roditelji.
Međutim, ranije su oboje otvoreno govorili o želji da dobiju dete.
- Apsolutno sam spreman da postanem otac i ne plašim se toga. Želim to i biće. Život vas vodi na razne strane i puteve, a onda prosto dođete do jednog momenta kada pomislite to. U stvari, istinski morate živeti život bez kalkulacija. To je poenta priče. Ne možete kalkulisati ništa, a posebno ne decu. Sve mora da ide iz ljubavi - rekao je ranije Andrija i dodao da unapred zna kakav će biti otac.
- Nemam pravilo za vaspitavanje dece. Znam kakav ću biti - ja ću se rastoćkati kao topla čokolada prema detetu - rekao je on.
Komentari 0
ostavi komentar