Film i TV

Direktno.rs

13. 03. 2022. 22:05 0

Kameron Dijaz: Žrtva sam eksploatacije društva

Kameron Dijaz (49) tvrdi da je imuna na pritisak društva po pitanju standarda lepote, ali je otkrila i da nije uvek bilo tako.

- Ja sam žrtva objektifikacije i eksploatacije društva u kojem su žene objekti. Teško je ne gledati i osuđivati sebe na osnovu mišljenja većine - ispričala je ona.

- Ove godine ću napuniti 50. To je tako uzbudljivo. Jedva čekam. Sada sam iskusnija i uradila sam puno toga u svom životu - dodala je glumica.

Ona je istakla i da se iz sveta slavnih povukla kako bi se posvetila ćerki Rediks.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Nadzor

[24.12.2025.]




Video dana

Dugo smo uvežbavali

Anketa

Gde ćete dočekati Novu godinu?

Rezultati