Zabava

Jelena Trajković

08. 03. 2026. 14:03 2

SPENS se oglasio nakon otkazivanja koncerta Tonija Cetinskog: "Umesto ljubavi u prvi plan izbila zlonamernost onih koji su prouzrokovali ovakvu odluku"

Nakon što je hrvatski pevač Toni Cetinski otkazao koncert koji je trebalo da bude održan večeras u hali Spens u Novom Sadu povodom Dana žena, oglasili su se i iz same dvorane.

Iz Spensa navode da su iznenađeni ovakvom odlukom, posebno imajući u vidu da je Cetinski i ranije nastupao u toj hali pred brojnom publikom.

- Izuzetno nam je žao što će mnogobrojna publika i obožavaoci Tonija Cetinskog ostati uskraćeni za još jedan muzički spektakl. Umesto da ovo bude noć za pamćenje, naročito na međunarodni praznik Dan žena, svi koji su se radovali ponovnom susretu sa umetnikom moraće da se zadovolje ovom informacijom“, saopštili su iz Spensa.

Kako su dodali, publika u Novom Sadu je i ranije u istoj dvorani imala priliku da prisustvuje njegovim koncertima, koji su ostali upamćeni po odličnoj atmosferi i velikom interesovanju.

- Sa žaljenjem konstatujemo da je još jednom, umesto ljubavi, prijateljstva, sporta i mladosti, u prvi plan izbila zlonamernost onih koji su prouzrokovali ovakvu odluku, navodi se u objavi Spensa.

Podsećamo, Toni Cetinski je ranije tokom dana saopštio da otkazuje koncert, navodeći da nije bio upoznat sa tim da hala Spens za neke ljude budi teške uspomene iz ratnih devedesetih godina, što je izazvalo brojne reakcije na društvenim mrežama.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 2

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Rejting

Zoran Živković [06.03.2026.]




Video dana

Nikad ne odustaj

Anketa

Da li će zaista biti održani izbori ove godine?

Rezultati