Zabava

Direktno.rs

07. 06. 2025. 09:56 15

Karleuša PROBILA DNO novom objavom: "Prebijanje blokadera je legitimna stvar u svakoj državi“

Pevačica Jelena Karleuša oglasila se na Iksu i komentarisala aktuelna dešavanja u Srbiji. Bolje da nije.

Jelena Karleuša nedavno je ostala i bez novog profila na Instagramu, nakon što joj je stari ugašen zbog govora mržnje. Pevačici je ostao nalog na „Iksu“, a na toj platformi redovno iznosi mišljenje o aktuelnoj situaciji u zemlji.

Sada je otišla korak dalje i otvoreno pozvala na nasilje prema studentima u blokadi.

"Blokaderi institucija nikako da shvate da je njihovo sklanjanje, prebijanje, hapšenje – legitimna stvar u svakoj državi na planeti“, poručila je Karleuša.

Logika iza ovog komentara nije najjasnija. Pevačica verovatno smatra da ukoliko se u zemljama širom sveta sprovodi nasilje nad onima koji se usude da se usprotive svojoj vlasti – to nasilje postaje opravdano i kod nas, prenosi Nova.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 15

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Kupovina glasova

Zoran Živković [02.06.2025.]




Video dana

Pas koji ne voli da se mazi

Anketa

Da li je blokada u više gradova istovremeno dobra ideja studenata?

Rezultati