Slobodno vreme

Direktno.rs

16. 01. 2026. 08:00 0

"Ranije sam padala u depresiju kad vidim svoj nalaz": Jelena Rozga iskreno o zdravstvenim problemima

Pevačica Jelena Rozga ne krije da se godinama suočava sa zdravstvenim izazovima, o kojima je više puta govorila.

Iako joj stanje povremeno utiče na svakodnevni život, Jelena Rozga ističe da se trudi da zadrži optimizam i energiju po kojoj je publika poznaje.

Kako je nedavno objasnila, problemi sa štitnom žlezdom ponovo su se aktivirali, ali ona odbija da dozvoli da je to psihički obeshrabri.

Pa, sad me nešto štitna žlezda ponovo ne sluša, ali ja se dobro osećam, ne dam se, ne želim da ulazim u to neko loše stanje. Kad vidim svoj nalaz, kao što mi se ranije događalo, da padnem u neku depresiju: ‘Joj, nije mi dobro’… Dobro je sve, pozitivna sam sad“, rekla je Jelena.

Pevačica je ranije javno govorila i o zvaničnoj dijagnozi koju je dobila nakon detaljnih lekarskih pregleda.

Odlučila sam da ispitam promene sa medicinske strane i, nažalost, dijagnostikovana mi je hipertireoza“, kazala je pevačica.

Osim zdravstvenih tema, Jelena je iskreno govorila i o ličnim navikama, priznajući da ni ona nije potpuno bez mana.

„Tu i tamo zapalim. Svi imamo poroke. Koji je moj porok? Previše radim možda. Perfekcionizam je dobar za sve oko mene naravno, ali ja sam malo najteža sama sebi ustvari“, priznaje ona za hrvatski In Magazin, prenosi Nova. 

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Tabloidizacija

Zoran Živković [14.01.2026.]




Video dana

Hvataj!

Anketa

Da li verujete da će vam 2026. godina biti uspešnija od prethodne?

Rezultati