Kultura

Direktno.rs

12. 02. 2026. 08:51 1

Bjela: 2026. prekretnica u životu Srbije (VIDEO)

Film "Svadba" puni bioskope širom regiona. Kultura spaja Srbe i Hrvate i to je dobra vest...

A da li bi glavni protagonista filma Dragan Bjelogrlić pozvao Aleksandra Vučića da pogleda film?

- Ja lično ne bih, ali bih voleo da pogleda - izjavio je Bjelogrlić za emisiju "Nedeljom u 14," kod Aleksandra Stankovića.

I još je Bjela dodao:

- Svako iz Beograda i Srbije očekuje da će 2026. biti izbora. Zebnju nam stvara sama izborna noć i šta će biti posle nje, ali očekujem da 2026. bude prekretnica u političkom životu Srbije - zaključio je Bjelogrlić.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 1

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Penzionerske brige

Zoran Živković [11.02.2026.]




Video dana

Hoću na sunce, ne u hladovinu

Anketa

Da li će zaista biti održani izbori ove godine?

Rezultati