Kultura
19. 12. 2025. 13:01 0
Stigao TREJLER za film o Melaniji Tramp VREDAN 40 MILIONA DOLARA: "Ekskluzivni snimci" o povratku prve dame u Belu kuću - JEDAN DETALJ je postao viralan
Objavljen je trejler za novi dokumentarac o Melaniji Tramp koji je odmah izazvao lavinu reakcija na društvenim mrežama, a jedan trenutak posebno je privukao pažnju gledalaca.
Film, jednostavno nazvan „Melania“, prati prvu damu u danima koji su prethodili inauguraciji predsednika Donalda Trampa u januaru 2025. godine, prenosi Index. Dokumentarac je producirao Amazon MGM studio u vlasništvu Džefa Bezosa, a gledaocima će ponuditi "dosad neviđene detalje 20 dana pre predsedničke inauguracije 2025. - kroz oči same prve dame".
Trenutak koji je postao viralan
Najava počinje scenom sa Dana inauguracije, u kojoj se Melanija pojavljuje u tamnoj, pripijenoj haljini i sa šeširom širokog oboda. Gledajući direktno u kameru, 55-godišnjakinja kaže: „Evo nas opet.“
U sledećem kadru prva dama sluša svog supruga Donalda dok uvežbava govor. „Moje najponosnije nasleđe biće ono mirotvorca“, izgovara on, na šta se Melanija nadovezuje: „Mirotvorca i ujedinitelja.“
Ipak, isečak koji je postao viralan na internetu prikazuje telefonski razgovor sa Donaldom, u kojem je predsednik SAD-a pita: „Jesi li gledala?“ Melanija ležerno odgovara: „Nisam“, a zatim dodaje: „Videću to na vestima.“
Film je režirao Bret Ratner, a premijera u bioskopima zakazana je za 30. januar 2026. godine.
Trejler poziva publiku da "svedoči stvaranju istorije", prateći period od 20 dana tokom kojih se Melanija priprema da ponovo postane prva dama Sjedinjenih Američkih Država uoči inauguracije 2025. godine.
Podeljene reakcije na mrežama
Upravo je taj opušteni odgovor izazvao brojne komentare. Jedna osoba na mreži X napisala je: „Trampovi su mim nad svim mimovima.“
„Verujem da će se Donald Tramp kandidovati za treći mandat isključivo kao poslednji pokušaj da konačno impresionira Melaniju“, našalio se drugi korisnik.
Treći je dodao: „Hahahaha, toliko smešno. Smejao sam se otprilike sat vremena. Stvarno.“
S druge strane, mnogi su izrazili uzbuđenje zbog izlaska dokumentarca.
O čemu je film?
Film obećava „ekskluzivne snimke koji beleže ključne sastanke, privatne razgovore i do sada neviđene situacije“. Melanija je ujedno i producentkinja filma. U sinopsisu se navodi da će gledaoci svedočiti Melaniji „dok vodi planove za inauguraciju, snalazi se u složenosti tranzicije u Beloj kući i seli svoju porodicu“.
Detalji iz ugovora
Prema navodima medija, Melanija je navodno sklopila ugovor o licenciranju sa Amazonom vredan 40 miliona dolara.
Amazon će uz film, objaviti i dokumentarni serijal o Melaniji od tri epizode koji će pratiti njen život između Njujorka, Vašingtona i Palm Biča. Film "Melanija" će u bioskope stići 30. januara sledeće godine, a naknadno će biti dostupan i na Amazon Prime platformi.
Komentari 0
ostavi komentar