Horoskop

Direktno.rs

05. 03. 2025. 19:54 2

Stiže retrogradni Merkur! 15. marta nastupa HAOS - 4 znaka neka se spreme

Merkur se trenutno nalazi u Ovnu, a 15. marta će krenuti svojim retrogradnim hodom. Imaće uticaj na sve znakove, ali više na Ovnove, Jarčeve, Vage i Rakove.

Retrogradni Merkur u Ovnu donosi dinamičnu, ali haotičnu energiju koja može uticati na komunikaciju, donošenje odluka i međuljudske odnose. Merkur vlada komunikacijom, tehnologijom, putovanjima i razmišljanjem, a kada krene retrogradno, često dolazi do nesporazuma, kašnjenja i ponovnog razmatranja prošlih odluka.

Kada se ovaj retrogradni Merkur odvija u znaku Ovna, koji je poznat po svojoj impulsivnosti, direktnosti i želji za akcijom, može doneti nagle promene mišljenja, ishitrene odluke koje kasnije zahtevaju ispravke i sklonost raspravama. Ljudi mogu postati nestrpljivi u razgovorima, pogrešno tumačiti informacije ili burno reagovati na izazove.

Ovo je period kada je važno dvaput proveriti sve poruke, biti strpljiv u komunikaciji i izbegavati donošenje velikih odluka na brzinu. Takođe, može biti prilika da se vratimo na stare projekte, završimo nezavršene razgovore i ispravimo prošle greške.

Ukratko, retrogradni Merkur u Ovnu traži od nas da usporimo, razmislimo pre nego što reagujemo i pronađemo balans između impulsa i razuma.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 2

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Brojanje

Zoran Živković [05.03.2025.]




Video dana

Nisam nešto raspoložen za kupanje...

Anketa

Podržavate li akciju bojkota trgovinskih lanaca?

Rezultati