Ljubav

Direktno.rs

06. 05. 2022. 12:35 0

Ostala trudna na prevaru, dečko je tužio: ZATVOR

Žena, koja je želela da zatrudni, bušila je kondome svog partnera bez njegove dozvole kako bi mogla da uzme njegov genetski materijal.

Sudu u zapadnoj Nemačkoj rečeno je da je bušenje kondoma pre planiranja trudnoće poznato kao „krađa“ i da obično podrazumeva da muškarac uništi barijeru za kontrolu rađanja.

Kako prenosi "Dailymail", ova 39-godišnja žena je na sudu opisana kao umešana u vezu 'prijatelja sa beneficijama' sa muškarcem koji ima 42 godine. Par se redovno sastajao na redovnim intimnim susretima od početka 2021.

Regionalni sud u Bilefeldu saopštio je da je žena razvila dublja osećanja prema svom partneru koja nisu uzvraćena, te da je muškarc bio zadovoljan ležernom prirodom njihove veze.

Sud je čuo da je ona bila neuspešna u pokušaju da zatrudni. Međutim, žena je svom partneru poslala poruku preko vatsapa da je trudna i priznala da je bušila kondome.

On je odgovorio podnošenjem krivične prijave protiv nje, a žena je kasnije priznala da je pokušala da manipuliše svojim partnerom. Kako prenosi DV.com, sud nije bio siguran za šta da tereti ženu. Sudija Astrid Salevski je rekla:

- Danas smo ovde pisali pravnu istoriju.

U početku je žena bila optužena za silovanje, ali je to kasnije svedeno na seksualni napad. Sudija Salevski je rekao da 'krađa' obično uključuje muškarce koji skidaju ili sabotiraju kondom tokom snošaja. Ona je sudu rekla:

- Ova odredba se, takođe, primenjuje u obrnutom slučaju. Kondomi su postali neupotrebljivi bez znanja čoveka ili njegovog pristanka. Ne znači ne i u ovom slučaju.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.

Bez reči

Zoran Živković [05.12.2025.]

Video dana

Nebu pod oblake

Anketa

Ko će biti novi trener Partizana?

Rezultati