Korona

[ Izvor: Beta ]

10. 03. 2021. 18:25 0

U BiH umrlo 37 ljudi, više od 1.100 novozaraženih

U Bosni i Hercegovini je u poslednja 24 časa registrovano 1.110 zaraženih koronavirusom, od ukupno 4.214 testirana uzorka.

Umrlo je 37 osoba, od kojih 27 u Federaciji BiH, osam u Republici Srpskoj i dve u distriktu Brčko. Dan ranije je u BiH prijavljena 1.251 zaražena osoba, a testiran je 4.681 uzorak. Umrlo je 48 osoba.

U protekla 24 časa u Federaciji BiH testirano je 3.157 uzoraka od kojih je 808 bilo pozitivno na koronavirus. U RS je testiran 941 uzorak, od kojih su 263 pozitivna na koronavirus. U Distriktu Brčko je testirano ukupno 116 uzoraka, od čega je 39 zaraženih.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Rejting

Zoran Živković [06.03.2026.]




Video dana

Zauzeto!

Anketa

Da li će zaista biti održani izbori ove godine?

Rezultati