Beograd

[ Izvor: Agencije ]

03. 07. 2025. 08:37 3

Četiri studenta posle intervencije kod Pravnog prevezena na VMA, jednom slomljena ključna kost

Profesor Medicinskog fakulteta Oliver Stojković izjavio je jutros FoNetu da je četvoro studenata, koji su posle intervencije policije privedeni ispred Pravnog fakulteta, prevezeno na Vojno-medicinsku akademiju, a jedan od njih ima polomljenu ključnu kost i mogući prelom rebra.

"Čuo sam se i sa tim povređenim momkom i sa njegovom majkom, ključna kost je sigurno slomljena, a čeka se očitavanje snimaka da se vidi i da li je došlo do preloma rebra", rekao je Stojković.

Njegova supruga, profesorka Biološkog fakulteta Biljana Stojković, bila je sa grupom od oko 30 osoba, uglavnom studenata, i maricom je dovedezena u Policijsku stanicu Savski venac, a tom prilikom nisu joj stavljene lisice.

Stojković je za FoNet rekao da su posle sat vremena svi pušteni iz policijske stanice, a da će protiv njih, prema rečima advokata, biti podnete prekršajne prijave.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 3

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Kofer, izdanje drugo

Zoran Živković [02.07.2025.]




Video dana

Gorko kajanje

Anketa

Ko je kriv za nerede na protestu?

Rezultati