Beograd

Direktno.rs

28. 03. 2025. 16:36 1

Saslušan osumnjičeni da je jajima gađao policijsku stanicu: Rekao samo jednu rečenicu

Osumnjičeni L. G. (26) zadržan je u policijskoj stanici Zemun zbog sumnje da je izvršio krivično delo ometanje službenog lica u vršenju službene dužnosti.

Naime, on je, kako se sumnja, 26. marta najpre gađao policijsku stanicu jajima, nakon čega je vređao policijske službenike, ponašao se bezobzirno i oglušio se o naređenja policijskih službenika.

Javni tužilac Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu je u zakonskom roku saslušao okrivljenog koji je izjavio da će se braniti ćutanjem.
Imajući u vidu da postoje okolnosti koje ukazuju da će boravkom na slobodi ponoviti krivično delo, Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu je podnelo predlog Trećem osnovnom sudu u Beogradu za određivanje pritvora.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 1

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Razgradnja

Zoran Živković [28.03.2025.]




Video dana

Prolećno sunce

Anketa

Da li je na velikom protestu u Beogradu upotrebljen zvučni top?

Rezultati