Beograd

[ Izvor: N1 ]

12. 05. 2023. 20:53 5

Vozač Hitne pozdravio građane i dobio ovacije (VIDEO)

Građani koji su blokirali most Gazela dva puta su propustila kola Hitne pomoći tokom blokade.

Vozač Hitne pomoći je zvučnom signalizacijom i mahanjem kroz prozor pozdravio okupljene, zbog čega je dobio gromoglasan aplauz.

Organizatori protesta i redari koji su se nalazili na čelu kolone na Gazeli koordinirali su okupljene i obaveštavali ih da se razmaknu sa kolovoza, kako bi napravili mesta za kola Hitne pomoći.

Skup "Srbija protiv nasilja" počeo je u 18 časova ispred Skupštine Srbije, a okupljeni su Ulicom kneza Miloša stigli do mosta Gazela, koja je blokirana nešto posle 19 sati.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 5

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Renoviranje

Zoran Živković [05.02.2025.]




Video dana

Neustrašiv lovac

Anketa

Da li ćete bojkotovati najveće trgovinske lance u Srbiji?

Rezultati