Svet

[ Izvor: Kurir ]

06. 12. 2025. 11:43 0

Parkirao "ferari" vredan 400.000 evra na terasi stana u Beču (VIDEO)

Stanovnici jednog stambenog kompleksa u Beču prošle nedelje ostali su zatečeni kada su kroz prozor ugledali neverovatan prizor: "ferari 296 GTB" vredan 400.000 evra, prvo u dvorištu, a potom i na balkonu jednog stana.

Šlep vozilo podiglo je hibridni supersportski automobil nekoliko metara u vis, a zatim ga "parkiralo" na privatnu terasu. Više stanara u neverici je gledalo šta se dešava.

- Ovako nešto još nisam video! - rekli su neki od očevidaca.

Jedan je upitao: "Koliko košta svet?" - uzimajući u obzir da je reč o modelu Ferrarija 296 GTB sa početnom cenom od 400.000 evra.

Razlog za transport luksuznog automobila na terasu zasad nije poznat. Pretpostavlja se da je vlasnik želeo da svoj bolid zaštiti pre zime.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Bez reči

Zoran Živković [05.12.2025.]




Video dana

Nebu pod oblake

Anketa

Ko će biti novi trener Partizana?

Rezultati