Web portal Direktno.rs koristi kolačiće i Google analitiku u svrhu merenja i prikazivanja oglasa koji su prilagođeni vama. Kliknite na dugme Prihvatam kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno vama. Saznaj više

Svet

[ Izvor: Vijesti ]

26. 09. 2023. 19:41 0

Jedini uhapšeni u akciji "Tunel" ide u zatvor

Sudija za istragu Osnovnog suda u Podgorici odredio je pritvor do 30 dana Podgoričaninu Predragu Mirotiću (31), jedinom za sada uhapšenim u akciji "Tunel".

To je za Vijesti kazala njegova pravna zastupnica, advokatica Tijana Živković, koja je najavila žalbu na rešenje sudije.

Živković je objasnila da je prethodno doneta naredba o sprovođenju istrage u odnosu na sve osumnjičene. Kazala je da su razlozi za određivanje pritvora isti kao oni zbog kojih je njenom branjeniku prethodno određeno tužilačko zadržavanje.

- Postojanje okolnosti koje ukazuju da bi u slučaju odbrane sa slobode okrivljeni mogao ponoviti krivično delo i bojazan da bi boravkom na slobodi mogao ometati postupak uticajem na saučesnike. Izjavićemo žalbu u zakonskom roku - kazala je advokatica Živković.

Mirotić je uhapšen 23. septembra, a tužilac Marko Mugoša sumnjiči ga da je pomagao kriminalnoj grupi koja je obila depo Višeg suda.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Opsada

Zoran Živković [24.11.2023.]




Video dana

Veliko bekstvo

Anketa

Zašto se vlast plaši ProGlasa?

Rezultati