Srbija

[ Izvor: Nova.rs ]

10. 01. 2026. 17:35 0

Voz Prijepolje-Zemun bio zaglavljen tri sata u Resniku

Voz na relaciji Prijepolje teretna-Zemun bio je zaglavljen tri sata na pruzi između Bele Reke i Resnika.

 Voz koji iz Prijepolja teretna za Zemun pošao 06:25 časova, stajao je na pruzi između Bele Reke i Resnika oko tri sata.

Kako su putnici rekli za Nova.rs, iz voza niko nije mogao da izađe, niti da uđe jer nije bilo struje, pa se vrata ne otvaraju.

- Kondenz curi sa prozora, jedva se diše. Toaleti su zapušeni, ne rade jer je sve na dugme, osećaju se neprijatni mirisi, ne možete da zamislite kako ovo ovde izgleda. Nema struje da napunimo telefone, svima se baterije gase, a nema ni grejanja. Najgore od svega je što ne mogu vrata da se otvore da izađemo, ali napolju je sa jedne strane šuma u snegu, a sa druge pruga, pa ne znam ni kuda bismo krenuli - rekla je jedna od putnica.

Nakon što su ekipe Srbijavoza otklonile kvar, voz je za Zemun krenuo u 16:29 časova.

Kako su naveli iz Srbijavoza, do kašnjenja je došlo iz tehničkih razloga.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Status quo

Zoran Živković [08.01.2026.]




Video dana

Ko je dobio najluđi poklon?

Anketa

Da li verujete da će vam 2026. godina biti uspešnija od prethodne?

Rezultati