Srbija
24. 02. 2025. 21:13 14
Gradonačelnik Kraljeva pogođen jajetom u glavu (VIDEO)
Gradonačelnik Kraljeva Predrag Terzić otišao je u selo Cvetke da razgovara sa meštanima jer imaju problema sa strujom i vodom. Mada je razgovarao samo sa nekolicinom njih, ostali meštani rešili su da ga sačekaju ispred Doma kulture, koji obezbeđuje veliki broj policijskih službenika.
Terzić je u ovo selo otišao kako bi pregovarao sa lokalnim stanovništvom o problemima koje ih muče, ali izgleda da posle prošlonedeljnih nereda ispred Skupštine grada Kraljeva na skupove ne ide bez pripadnika policije.
Oko stotinak ljudi je došlo ispred Dom kulture u Cvetkama i čekalo da gradonačelnik izađe.
Kada je na kraju rešio da izađe iz prostorija, krenula su da lete jaja ka njemu, a jedno ga je pogodilo u glavu.
Podsetimo, zgrada Gradske uprave u Kraljevu u sredu je bila u opsadnom stanju. Demonstranti su čekali gradonačelnika da izađe, a veliki broj policajaca obezbeđivao je zgradu od upada. Za sve to vreme letela su jaja ka zgradi i policiji, polomljena su stakla na vratima.
Kada su shvatili da demonstranti neće otići, policija je gradonačelnika evakuisala iz zgrade. Pripadnici Žandarmerije napravili su živi štit oko Terzića i u trku izleteli iz jednog ulaza.
U januaru je gradonačelnik Kraljeva Predrag Terzić bio izviždan na obali Ibra na ceremoniji plivanja za Časni krst.U trenutku kada je gradonačelnik Kraljeva Predrag Terzić držao govor, okupljeni građani počeli su da zvižde i da mu uzvikuju "ua".
Komentari 14
ostavi komentar