Srbija

Direktno.rs [ Izvor: Beta ]

11. 02. 2025. 15:53 0

Na području Vranja oduzeto 205 kilograma duvana bez dokumentacije

Policija je na području Vranja danas oduzela 205 kilograma duvana bez dokumentacije, saopštila je lokalna policijska uprava.

U saopštenju piše da je duvan pronađen u automobilu protv čijeg vozača će biti podneta krivična prijava u redovnom postupku.

Policijska uprava Vranje sumnjičl vozača (37) iz okoline Bujanovca za nedozvoljen promet akciznih proizvoda.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Dozivanje

Zoran Živković [10.02.2025.]




Video dana

Ne komplikuj

Anketa

Da li ćete bojkotovati najveće trgovinske lance u Srbiji?

Rezultati