Web portal Direktno.rs koristi kolačiće i Google analitiku u svrhu merenja i prikazivanja oglasa koji su prilagođeni vama. Kliknite na dugme Prihvatam kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno vama. Saznaj više

Srbija

Direktno.rs

23. 09. 2023. 14:12 3

Tepić i Đilas u Nišu i Niškoj Banji: Hoćemo Srbiju bez nasilja, mržnje i straha

Svi ovde znamo protiv čega smo, nema čoveka koji bar jednom na svojoj koži nije osetio nepravdu, nejednakost, pritisak, strah, tugu za voljenima koji odlaze iz svog doma, jer su im neki SNS komesari i neznalice oteli normalnost! Dakle znamo šta više nećemo. Zato smo danas u Niš došli da se dogovorimo i šta hoćemo, šta nam je cilj i uspećemo! - izjavio je danas, prilikom posete Nišu i Niškoj Banji, Dragan Đilas, predsednik Stranke slobode i pravde.

- Hoćemo Srbiju bez nasilja, mržnje i straha, koju branimo znanjem, a ne naoružanjem. Hoćemo Srbiju u kojoj nema zaštićenih u borbi protiv kriminala i korupcije, gde su zakoni jednaki za sve, pravosuđe hram pravde, a ne batina vlasti. Hoćemo Srbiju u kojoj su politika siromaštva i socijalne nepravde prošlost, a hrana, plata, penzija, lečenje, život - prioritet, ne instrument ucena. Hoćemo Srbiju bez izolacije, građana drugog reda, viza i "zelene karte", ali sa zelenom agendom za zaštitu prirode i života. Hoćemo Srbiju normalnosti! I takvom ćemo je nakon izbora i napraviti - izjavio je danas u Nišu predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas.

On je sa potpredsednicom SSP Marinikom Tepić posetio i Nišku Banju gde su prisustvovali otvaranju prostorija Opštinskog odbora SSP u ovom mestu.

Marinika Tepić je u razgovoru sa građanima i kolegama istakla da su promene već tu, pred nama, a da SSP ima spreman i plan i program i ljude i profesionalce koji znaju kako da Srbiju izvuku iz živog blata:

- Ne verujte kada vas Vučić opija pričama kako nema baš sada para za veće plate i penzije, a i za ovo malo povećanja nas opet zadužuje i vraćaćemo s kamatom! Ne verujte mu kada kaže da mora nekom drugom da oduzme da bi vama dao! Ne! On i njegova SNS klika treba samo da oduzmu sebi sve što pokraše i kradu i dalje. Treba samo da izvuku svoje ruke iz vaših džepova, iz kriminala i korupcije, i biće tada za sve ljude da žive po meri čoveka - zaključila je Tepić.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 3

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Opsada

Zoran Živković [24.11.2023.]




Video dana

Veliko bekstvo

Anketa

Zašto se vlast plaši ProGlasa?

Rezultati