Hronika
06. 03. 2026. 08:07 1
Horor u BG: Izvela pse u šetnju, pa nastao PAKAO
Mirna šetnja na Novom Beogradu pretvorila se u dramatičan incident kada su se dva psa iznenada sukobila, a potom napala i svoju vlasnicu, kao i starijeg muškarca koji je pokušao da joj pomogne.
Sve se dogodilo u Bulevaru Nikole Tesle, gde je S. V. (33) izvela u šetnju svoja dva psa - belgijskog ovčara (malinoa) i američkog staforda. U jednom trenutku životinje su se žestoko sukobile, a situacija je brzo izmakla kontroli.
Pokušavajući da razdvoji pse, vlasnica je zadobila više ujeda po rukama i nogama. U pomoć joj je pritrčao prolaznik V. D. (68), ali su razjarene životinje tada nasrnule i na njega, nanevši mu povrede po rukama.
Prema nezvaničnim navodima sa lica mesta, prizor je bio uznemirujući, jer su psi bili potpuno van kontrole dok je povređena žena pokušavala da ih obuzda, navodi Telegraf.rs.
Oboje povređenih prevezeni su u KBC Bežanijska kosa, gde im je ukazana lekarska pomoć. Žena je zadobila povrede ruku i nogu, dok je muškarac povređen u predelu šake i podlaktice.
O incidentu su obaveštene nadležne službe, koje će utvrditi kako je do napada došlo, da li su psi bili propisno šetani, kao i kakva će biti dalja sudbina životinja
Komentari 1
ostavi komentar