Hronika

[ Izvor: Telegraf.rs ]

21. 02. 2026. 17:19 1

Horor na Zvezdari: Izvadio kuhinjski nož na policiju, pa počeo da beži

U četvrtak uveče u ulici Koste Hakmana na Zvezdari, policijski službenici su proverili dva lica, a tokom akcije je jedan od njih izvadio kuhinjski nož i krenuo prema policijskim službenicima, nezvanično saznaje Telegraf.rs.

Napadač je nakon tega počeo da beži i tom prilikom od bacio kesice sa sadržajem za koji se sumnja da je marihuana.

Radom policije na terenu identifikovano je lice, a utvrđeno je da je u pitanju V. I. (19), kome je određeno zadržavanje do 48 sati.

Protiv lica će biti podignuta prijava za napad na službeno lice i neovlašćenu proizvodnju i stavljanje u promet opojnih droga.

Istragu vodi Prvo Osnovno javno tužilaštvo u Beogradu.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 1

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


SPSolucija

Zoran Živković [20.02.2026.]




Video dana

Kako se gasi ovo čudo?

Anketa

Da li će zaista biti održani izbori ove godine?

Rezultati