Hronika
03. 02. 2026. 14:22 1
Oglasio se Zdravko Čolić posle bačene bombe na njegovu kuću: EVO ŠTA JE REKAO
Zdravko Čolić, na čiju je kuću bačena bomba, oglasio se povodom ovog nemilog događaja.
- Trenutno sam van Srbije. U Zagrebu sam, gde završavam poslednje pesme za novi album. U Beogradu je sve u redu, hvala Bogu, svi su dobro. Razumem interes medija, ali moram istaći da su neki navodi u poslednjim tekstovima interpretirani na način koji ne odgovara tačnoj i pravoj situaciji. Mislim da je važno da se informacije plasiraju odgovorno i na osnovu proverenih činjenica. Uviđaj je u toku i čekamo izveštaj policije - istakao je Zdravko Čolić preko PR365 Studija, njegove agencije za odnose s javnošću.
Zdravko Čolić je decenijama poznat po tome što svoj privatni život strogo čuva od očiju javnosti, a upravo je zbog želje za mirom i privatnošću prodao prethodnu kuću na Košutnjaku i preselio se u dobro obezbeđenu vilu na Dedinju, okruženu visokim zidovima i zelenilom.
Odmah nakon dojave, jake policijske snage blokirale su prilaze kući u Ulici Stojana Ćelića, a na teren su izašli i dežurni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, kao i forenzički timovi. Uviđaj je trajao satima, a istražitelji su prikupljali dokaze i pregledavali snimke sa nadzornih kamera sa vile i okolnih objekata kako bi identifikovali počinioca.
Motiv ovog zabrinjavajućeg napada za sada je potpuna nepoznanica. Istraga je u toku i od nje se očekuje da rasvetli pozadinu napada na dom omiljenog pevača, koji se do sada nije povezivao ni sa kakvim incidentima.
Komentari 1
ostavi komentar