Hronika

[ Izvor: Mediji ]

10. 06. 2025. 15:34 2

Užas u Leskovcu: Sa bombom u ruci nasrnuo na suprugu

U selu Miroševac kod Leskovca, muškarac S.J. (48) nasrnuo je na svoju suprugu (47) nakon verbalne rasprave sa ručnom bombom u ruci, preteći da će je aktivirati.

Žena je sinoć, boreći se sa suprugom, uspela da mu otme bombu iz ruke i baci je kroz prozor, potvrđeno je za Jugmedia iz policije.

Bomba je eksplodirala u dvorištu kuće, a žena je potom pobegla kod komšija da se spasi.

Osumnjičeni je uhapšen posle pregovora.

Prema saznanjima Jugmedia, bilo je mobilisano više ekipa, a muškarac je savladan posle dužih pregovora.

On je priveden uz krivičnu prijavu za nasilje u porodici i za nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih naprava.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 2

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Premijerove žmurke

Zoran Živković [06.06.2025.]




Video dana

Bez brige, ima dovoljno balona za sve

Anketa

Da li je blokada u više gradova istovremeno dobra ideja studenata?

Rezultati