Hronika
07. 06. 2025. 17:58 8
Jedan od napadača na poslanice koje su pokušale da skinu transparent sa kukastim krstom je poznati naprednjački jurišnik
Jedan od muškaraca koji su napali poslanice Ivanu Rokvić i Anu Jakovljević ispred Skupšine kada su pokušale da skinu transparent "Bolje ćaci nego naci" je Milan Pudar, satnaje N1.
On je postao poznat široj javnosti kada se saznalo da je jedan od onih koji su rukovodili call centrom SNS-a na novosadskom sajmu na dan izbora. Takođe je učestvovao u blokadi Filozofskog fakulteta kada su tražili da se smeni Dinko Gruhonjić, profesor na tom fakultetu.
Podsetimo ranije danas ogradi šatorskog naselja u centru Beograda osvanuo je transaprent "Bolje ćaci nego naci", a potom su dve narodne poslanice - Ivana Rokvić i Ana Jakovljević pokušale da ga skinu.
Tom prilikom došlo je do incidenta, kada su ih, kako kažu, napali nepoznati muškarci iz pravca Pionirskog parka, koji su ih polivali vodom, vređali i gurali.
Ivana Rokvić kaže za N1 da policija nije reagovala tada, ali jeste kasnije i njih dve su zadržane ispred skupštine Srbije i trenutno im ne dozvoljavaju da se udalje.
Komentari 8
ostavi komentar