Hronika

[ Izvor: Blic.rs ]

28. 11. 2024. 20:36 1

Policija par dana pre zločina pretresla kuću osumnjičenog za ubistvo tinejdžera

Kako saznaje "Blic", policija je pre nekoliko dana vršila pretres u kući N.A. (18), mladića koji je osumnjičen za ubistvo maloletnika u Leskovcu. Prema nezvaničnim informacijama, policija je vršila pretres zbog sumnje da je on izvršio dve teške krađe, od kojih je jedna bila u prodavnici igračaka.

Da podsetimo, maloletnik A.I. (17) pretučen je ispred srednje škole u Leskovcu u sredu 27. novembra. On je nažalost podlegao povredama u Urgentnom centru u Leskovcu.

Nekoliko sati nakon napada, policija je uhapsila dvojicu mladića - N.A. (18) i V.T (15). Potpredsednik vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić saopštio je da će za ubistvo biti optužen N.A, dok je svedok zločina T.S.

 

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 1

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Ekselencija

Zoran Živković [17.01.2025.]




Video dana

Dostava na kućnu adresu

Anketa

Da li ćete kupiti akcije NIS-a?

Rezultati