Društvo i ekonomija

[ Izvor: Nova rs. ]

08. 05. 2025. 20:25 1

"Vučić u Americi u društvu Ranka Ristića a preko njega idu donacije ka republikancima"

Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić objavila je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić prilikom posete Americi, bio u društvu Ranka Ristića, koji je zastupnik Zastava oružja u Americi. "Upućeni ukazuju da preko njega idu donacije ka republikancima i sumnja na pranje novca", istakla je Tepić.

- Drugi s desna, Ranko Ristić, zastupnik je Zastava oružja u Americi. Uzima veliki novac jer su mu smislili ugovor sa fiksnom cenom! Upućeni ukazuju da preko njega idu donacije ka republikancima i sumnja na pranje novca za razne ričarde… Zato FBI istražuje ulogu Zastave oružja u određenim donacijama u SAD? -  napisala je Marinika Tepić na društvenoj mreži X.Podsetimo, u noći između petka i subote režimski mediji najavljivali su susret predsednika Srbije Aleksandra Vučića sa američkim predsednikom Donaldom Trampom, predstavljajući to kao krunu spoljnopolitičkih napora i lični trijumf predsednika. Samo nekoliko sati kasnije, više režimskih medija, neki još tokom te noći, preneli su da je Vučiču pozlilo u Americi i da se hitno vraća u Srbiju. Po sletanju u Beograd, Vučić je primljen na VMA gde ga je sačekao Zlatibor Lončar.

Zatim su se u javnosti pojavile informacije da je Vučić zapravo pokušao da prisustvuje sastanku Republikanskog nacionalnog komiteta i donatorskoj večeri koju je priredio predsednik SAD Donald Tramp, te da se tom prilikom sretne s njim.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 1

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Ćacidunum A.D. 2025

Zoran Živković [05.05.2025.]




Video dana

Kad porastem biću Tajson

Anketa

Da li će Rusija i Ukrajina postići dogovor o primirju?

Rezultati