Društvo i ekonomija

[ Izvor: Beta ]

12. 03. 2025. 11:58 0

Pretučen član Zeleno-levog fronta

Aktivista Mario Gaborović, član odbora Zeleno-levog fronta u Pančevu brutalno je napadnut u toku jučerašnjeg dana u Kovilovu, od strane lokalnog siledžije.

Naime, nakon petnaestominutnog odavanja počasti stradalima u padu nadstrešnice železničke stanice u Novom Sadu, koje se održalo na javnoj površini pred kovilovskim Klubom penzionera, pri povratku u redovne dnevne obaveze, Gaborovića su na ulici zaustavila dva lica u džipu, navodeći da je lokal pred kojim se odavala počast njihov.

Nakon kratke verbalne razmene, jedan od siledžija je Gaborovića počeo da udara po nogama, u leđa, u slepoočnicu i u rebra, nanevši mu veći broj povreda po licu i telu. Pripadnici MUP su obavili uviđaj, ali Gaboroviću nisu uručili pisanu izjavu, već mu samo usmeno saopštili da će mu se javiti.

Na sreću, zadobijene povrede nisu životno opasne i Gaborović se nalazi na kućnom oporavku.

Zeleno-levi front najoštrije osuđuje ovaj čin bezumnog nasilja, kao i očigledne zloupotrebe u policiji, čija je uloga zaštita bezbednosti građana, a ne privatnih interesa krugova bliskih pozicijama moći u državi.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Briselski pogled

Zoran Živković [10.03.2025.]




Video dana

Je li to ptica? Je l' avion?

Anketa

Podržavate li akciju bojkota trgovinskih lanaca?

Rezultati