Tenis
16. 10. 2025. 19:28 0
Ečveri bio jači: Kecmanović izgubio u osmini finala turnira u Stokholmu
Srpski teniser Miomir Kecmanović nije danas uspeo da se plasira u četvrtfinale turnira u Stokholmu, pošto je izgubio od 63. igrača sveta Argentinca Tomasa Martina Ečeverija posle tri seta, 4:6, 6:4, 3:6.
Kecmanović, 49. teniser sveta, izgubio je posle dva sata i 25 minuta.
Ečeveri je u prvom setu poveo 3:1, a Kecmanović je uspeo da vrati brejk i izjednači na 3:3. Teniseri su posle toga osvajali gemove na svoje servise sve do poslednjeg 10. kada je Argentinac napravio brejk i poveo u meču.
Kecmanović je posle šeste brejk lopte oduzeo servis protivniku u trećem gemu drugog seta, prednost brejka je sačuvao i izborio treći set.
Ečeveri je napravio brejk u drugom gemu trećeg seta, prednost je zadržao i posle prve meč lopte plasirao se u četvrtfinale.
On će igrati protiv boljeg iz duela prvog nosioca Holgera Runea iz Danske i Martona Fučoviča iz Mađarske.
Komentari 0
ostavi komentar