Ostali sportovi

[ Izvor: Mediji ]

30. 07. 2024. 11:05 8

"Bože pravde" se orilo Parizom: Suze u očima, ponos u srcu (VIDEO)

Prva medalja za Srbiju na Olimpijskim igrama u Parizu, i odmah zlato, a zasluge za to idu Damiru Mikecui Zorani Arunović.

Srpski tandem je u miksu, u disciplini 10 metara vazdušni pištolj, upucali zlatnu medalju trijumfom nad Turcima u finalu.

Odlučujuća je bila poslednja serija, u kojoj su pogodili 20.1, dok su Turci kiksnuli i upucali ukupno 19.3, što je sa 16:14 donelo zlato našem tandemu.

Nedugo nakon slavlja, usledila je i ceremonija dodele medalja, a tu su viđene i emotivne scene.

"Bože pravde" se orilo Parizom, a Zorana Arunović nije mogla da zadrži suze, od sreće.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 8

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Brojanje

Zoran Živković [05.03.2025.]




Video dana

Nešto sam loše sanjala

Anketa

Podržavate li akciju bojkota trgovinskih lanaca?

Rezultati