Košarka

[ Izvor: Mediji ]

15. 04. 2025. 19:22 0

Lepe vesti iz Zvezde pred Bajern: Ovo su Delije želele da vide (VIDEO)

Košarkaši Crvene zvezde pred sobom imaju meč u plej-inu Evrolige, gde će igrati protiv Bajerna u Minhenu, a po svemu sudeći - za ovaj duel je spreman i Kodi Miler-Mekintajer koji se nedavno povredio na utakmici sa Panatinaikosom.

On je protiv Panatinaikosa imao savršenu utakmicu, ali je krajem treće deonice doživeo povredu i morao je nakratko da izađe, pošto je imao bol u zglobu. Ipak, vratio se u utakmicu i praktično je igrao na jednoj nozi, pa je postojala bojazan i za ovaj meč.

Ipak, Zvezda je objavila video snimak koji će obradovati Delije, pošto je Kodi izašao prvi na zagrevanje još sat i po pre početka meča.

Podsetimo, meč počinje od 20.30 časova, a pobednik ovog meča će igrati za plasman u plej-of, i to protiv poraženog iz meča Real - Pariz.

 

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Kolekcija

Zoran Živković [11.04.2025.]




Video dana

Ko je vezao ove lopte?

Anketa

Da li ste za smanjenje broja klubova u Superligi?

Rezultati