Košarka

[ Izvor: Sportske.net ]

14. 04. 2025. 21:49 9

Grobari GRME posle poraza od Budućnosti: Spremaj otkaze

Košarkaši Partizana upisali su četvrti ovosezonski poraz u ABA ligi, a drugi od Budućnosti.

Pali su izabranici Željka Obradovića u "Morači" rezultatom 81:77 gde je domaćin kontrolisao dešavanja i zasluženo došao do liderske pozicije regionalne lige u kojoj je do kraja regularnog dela ostalo još tri kola.

Partizan je imao dosta ofanzivnih poena i samo Karlika Džonsa koji ih je vukao. Previše propuštenih zicera i otvorenih šuteva. Sledi meč protiv Crvene zvezde i pitanje je sa koje će pozicije u plej-of.

Takođe, zanimljivo je bilo i pitanje jednog od korisnika, a to je zbog čega su potcenjeni domaći igrači poput Nikole Tanaskovića?

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 9

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Kolekcija

Zoran Živković [11.04.2025.]




Video dana

Ko je vezao ove lopte?

Anketa

Da li ste za smanjenje broja klubova u Superligi?

Rezultati