Košarka

M. Z.

04. 01. 2024. 21:26 3

Evroliga opčinjena atmosferom u "Areni" (VIDEO)

Košarkaši Crvene zvezde naneli su poraz Partizanu u 19. kolu Evrolige sa 88:72 u krcatoj "Štark areni".

Tribine su bile popunjene i pre nego što je meč počeo, "delije" su od početka bodrile izabranike Janisa Sferopulosa, te su davale crveno-belima vetar u leđa i vodile ih do konačnog trijumfa.

Ta atmosfera je opčinila i Evroligu, koja je na zvaničnom nalogu na društvenoj mreži Iks podelila video snimak sa meča uz komentar:

- Zamisli da igraš košarku o ovoj atmosferi.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 3

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Prvomajski uranak

Zoran Živković [30.04.2025.]




Video dana

Roštilj majstor

Anketa

Da li će Rusija i Ukrajina postići dogovor o primirju?

Rezultati