Fudbal

[ Izvor: Mediji ]

18. 07. 2025. 00:13 0

Prve reči Blagojevića posle ispadanja: Istakao samo DVE STVARI

Trener Partizana Srđan Blagojević čestitao je svojim igračima na velikoj borbi, gde su crno-beli ispali iz Lige Evrope od AEK-a iz Larnake posle penal drame i jedne od najluđih utakmica koje Humska pamti u poslednje vreme.

On se takođe zahvalio navijačima Partizana, koji su u velikom broju stigli na stadion i 120 minuta pružili veliku podršku crno-belim igračima.

- Ne volim da pričam o sreći, volim da pričam o faktorima na koje mogu da utičem. Odaću priznanje mojim momcima, izvukli su maksimum, potenciram ovu mladost koju Partizan ima, pokazali su energiju koju imaju, odradili su posao najbolje u ovom trenutku i vratili su ovim navijačima koji su 120 minuta bili uz njih. Zahvaljujem im se što su bili vetar u leđa, nema reči da im se zahvalim. Pobedili smo utakmicu, ali nismo prošli, penali, šta da radimo.

Istakao je i šta bi moglo da bude bolje u ovoj utakmici od njegovih igrača.

- Mogli smo neke stvari, nametnuli smo se u igri, mogli smo više da utičemo na terenu, promenili smo način na koji igramo odbranu, nismo im dali prostora za igru, napravili su nam ipak neke probleme jer su iskusna ekipe. Mi smo uspeli da im napravimo probleme u napadu, imali smo neke pehove kod izgubljenih lopti, koje su nas dovele do trošenja i zamora, pa su došle i neke greške, gde smo napravili penal i primili gol. Trebalo bi da pogledam ceo meč, ali zadržaću se na pohvalama igračima i zahvalnosti publici.

Upitan je na kraju koji je potencijal njegovih igrača.

- To se nikad ne zna, sa mladima se nikad ne zna, Partizan se odlučio na ovaj korak. Ne znaju se limiti, imali smo ovaj korak, imamo za tri dana sledeći. Idemo korak po korak - poručio je Srđan Blagojević za Arenu sport.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Percepcija

Zoran Živković [16.07.2025.]




Video dana

Vruće pantalone

Anketa

Ko je kriv za nerede na protestu?

Rezultati