Fudbal
15. 03. 2025. 19:21 2
Milojević poručio navijačima: Očekuje nas posebna utakmica
Fudbaleri Crvene zvezde dočekaće proslavu rođendana na meču Superlige protiv Spartaka iz Subotice, a pred meč je govorio Vladan Milojević.
- Mislim da su Subotičani veoma ozbiljan tim, sa jako dobrim trenerom. Tomislav Sivić od dolaska pokazuje raskoš i njegove taktičke zamisli, pogotovo protiv Vojvodine u Novom Sadu, gde su odigrali jednu savršenu utakmicu - rekao je trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević uoči utakmice protiv Spartaka, a onda je nastavio:
- Očekuje nas posebna utakmica, proslavljamo 80 godina postojanja. Voleo bih da navijači dođu u što većem broju, nadam se da će vreme da bude lepo, a sa druge strane da napravimo lepu atmosferu, onako kako naši navijači uvek to i rade - poručio je Milojević.
Zvezda u nedelju od 16 sati dočekuje Spartak, uz besplatan ulaz, na proslavi 80. rođendana.
Komentari 2
ostavi komentar