05. 10. 2024. 21:50 1

Mitrović nastavio da cepa mreže u Arabiji (VIDEO)

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović nastavio je da blista u dresu Al Hilala, pa mnogi navijači u Srbiji očekuju da tu golgetersku seriju nastavi i u nacionalnom timu.

On je ove večeri u meču saudijske Pro lige postigao dva gola za Al Hilal, čime je direktno zaslužan za preokret i pobedu protiv Al Ahlija - 1:2.

Krajem prvog poluvremena utakmice protiv Al Ahlija mu je poništen gol zbog ofsajda, ali je početkom drugog dela sve bilo čisto.

Neves je sjajno centrirao, a srpski golgeter uradio ono što najbolje radi.

Odlično se pozicionirao, zagradio i glavom pogodio sam ćošak gola za 1:1. Na tak način je poništio pogodak Veige s početka utakmice.

Ali, nije tu bio kraj golovima Mitrovića. Jer, u strelce se upisao i u 78. minutu, kada je realizovao penal, te je tako doneo Al Hilalu preokret i konačan trijumf - 1:2.

Inače, sa ova dva današnja gola došao je do kote sedam ove sezone.