02. 03. 2024. 23:16 2

Dok je Real davao gol za pobedu sudija svirao kraj (VIDEO)

Fudbaleri Valensije i Real Madrida odigrali su 2:2 (2:1), u meču 27. kola španske LaLige, na stadionu "Mestalja". A ono što se desilo u poslednjem trenutku meča, nikada nije viđeno u istoriji fudbala. Naime, sudija je svirao kraj u trenutku kada je Real postigao gol.

Uvek neugodno gostovanje za Real Madrid se opet pokazalo kao kamen spoticanja za kraljevski klub.

Gosti su poveli kada je Peres u 27. minutu bukvalno pogodio loptom u glavu Dura, koji je umalo pao, ali je srećom po njih lopta završila u mreži.

Prednost su duplirali samo tri minuta kasnije, kada je pogodio Jaremčuk. Karvahal je hteo da vrati loptu golmanu, ali je to učinio katastrofalno, pa je Jaremčuk presekao pas i smestio loptu u praznu mrežu.

Vinisijus je bio na kraju spasio Reala.

Smanjio je u petom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, a izjednačenje doneo u 75. minutu, kada je sa nekoliko metara smestio loptu u mrežu.

I onda, nešto što verovatno nikada nismo videli u fudbalu. Tokom centaršuta na peterac, sudija Hesus Hil Manzano svira kraj, a Belingem u istom trenutku postiže gol. I gol nije važio!

Sudija je svirao kraj dok je centaršut Brahima Dijasa išao na glavu Belingema...

Na kraju je došlo i do tuče na terenu i Belingem je dobio crveni karton.