Fudbal
02. 12. 2022. 22:05 0
Rezultati, tabele i satnica svih mečeva na Mundijalu
Svetsko prvenstvo u Kataru se igra od 20. novembra do 18. decembra. Grupna faza igraće se od 20. novembra do 3. decembra, dok je osmina finala na rasporedu je od 3. do 6. decembra. Četvrtfinale je na programu 9. i 10. decembra, a polufinala su zakazana za 13. i 14. decembar.
Meč za bronzu je 17, a finale 18. decembra. A na ovom linku možete videti i sve aktuelne tabele na Mundijalu.
GRUPA A
1. kolo, 20. novembra
Katar - Ekvador 0:2 (0:2)
21. novembra
Senegal - Holandija 0:2 (0:0)
2. kolo, 25. novembra
Katar - Senegal 1:3 (0:1)
Holandija - Ekvador 1:1 (1:0)
3. kolo, 29. novembra
Ekvador - Senegal 1:2 (0:1)
Holandija - Katar 2:0 (1:0)
GRUPA B
1. kolo, 21. novembra
Engleska - Iran 6:2 (3:0)
SAD - Vels 1:1 (1:0)
2. kolo, 25. novembra
Vels - Iran 0:2 (0:1)
Engleska - SAD 0:0
3. kolo, 29. novembra
Vels - Engleska 0:3 (0:0)
Iran - SAD 0:1 (0:1)
GRUPA C
1. kolo, 22. novembra
Argentina - Saudijska Arabija 1:2 (1:0)
Meksiko - Poljska 0:0
2. kolo, 26. novembra
Poljska - Saudijska Arabija 2:0 (1:0)
Argentina - Meksiko 2:0 (0:0)
3. kolo, 30. novembra
Poljska - Argentina 0:2 (0:0)
Saudijska Arabija - Meksiko 1:2 (0:0)
GRUPA D
1. kolo, 22. novembra
Danska - Tunis 0:0
Francuska - Australija 4:1 (2:1)
2. kolo, 26. novembra
Tunis - Australija 0:1 (0:1)
Francuska - Danska 2:1 (0:0)
3. kolo, 30. novembra
Australija - Danska 1:0 (0:0)
Tunis - Francuska 1:0 (0:0)
GRUPA E
1. kolo, 23. novembra
Nemačka - Japan 1:2 (1:0)
Španija - Kostarika 7:0 (3:0)
2. kolo, 27. novembra
Japan - Kostarika 0:1 (0:0)
Španija - Nemačka 1:1 (0:0)
3. kolo, 1. decembra
Japan - Španija 2:1 (0:1)
Kostarika - Nemačka 2:4 (0:1)
GRUPA F
1. kolo, 23. novembra
Maroko - Hrvatska 0:0
Belgija - Kanada 1:0 (1:0)
2. kolo, 27. novembra
Belgija - Maroko 0:2 (0:0)
Hrvatska - Kanada 4:1 (2:1)
3. kolo, 1. decembra
Hrvatska - Belgija 0:0
Kanada - Maroko 1:2 (1:2)
GRUPA G
1. kolo, 24. novembra
Švajcarska - Kamerun 1:0 (0:0)
Brazil - Srbija 2:0 (0:0)
2. kolo, 28. novembra
Kamerun - Srbija 3:3 (1:2)
Brazil - Švajcarska 1:0 (0:0)
3. kolo, 2. decembra
Srbija - Švajcarska 2:3 (2:2)
Kamerun - Brazil 1:0 (0:0)
GRUPA H
1. kolo, 24. novembra
Urugvaj - Južna Koreja 0:0
Portugal - Gana 3:2 (0:0)
2. kolo, 28. novembra
Južna Koreja - Gana 2:3 (0:2)
Portugal - Urugvaj 2:0 (0:0)
3. kolo, 2. decembra
Gana - Urugvaj 0:2 (0:2)
Južna Koreja - Portugal 2:1 (1:1)
OSMINA FINALA
3. decembra
16.00 Holandija - SAD (Al Rajan)
20.00 Argentina - Australija (Al Rajan)
4. decembra
16.00 Francuska - Poljska (Doha)
20.00 Engleska - Senegal (Al Kor)
5. decembra
16.00 Japan - Hrvatska (Al Vakra)
20.00 Brazil - Južna Koreja (Doha)
6. decembra
16.00 Maroko - Španija (Al Rajan)
20.00 Portugal - Švajcarska (Lusail)
ČETVRTFINALE
9. decembra
16.00 1E/2F - 1G-2H (Al Rajan) - 1
20.00 1A/2B - 1C/D2 (Lusail) - 2
10. decembra
16.00 1F/2E - 1H/2G (Doha) - 3
20.00 1B/2A - 1D/2C (Al Kor) - 4
POLUFINALE
13. decembra
20.00 1-2 (Lusail)
14. decembra
20.00 3-4 (Al Kor)
ZA 3. MESTO
17. decembra
16.00 (Al Rajan)
FINALE
18. decembra
16.00 (Lusail)
Komentari 0
ostavi komentar