28. 09. 2022. 17:04 8

ŠOK Partizan ispao iz Kupa

Fudbaleri Partizana ispali su iz Kupa Srbije, nakon što su posle penala izgubili od Radničkog iz Sremske Mitrovice 2:0 (1:1).

Činilo se da će crno-beli lako doći do novog trijumfa. Već u 18. minutu Dijabate je dodao Andradeu koji je bio precizan, te je Partizan poveo sa 1:0.

Sve do 92. minuta Partizan je držao stvari pod kontrolom, a onda je usledio šok. Marinković postiže gol za Radnički, pa su penali odlučivali pobednika.

Crno-beli su zatim bili neprecizni u čak četiri uzastupna penala, Rikardov udarac odbranio je Dragićević, Marko Živković je pogodio prečku, Urošević je šutirao pored gola, a u četvrtoj seriji je opet Dragićević odbranio, ovoga puta Andradeu. S druge strane, Radnički iz Sremske Mitrovice pogodilo je prvi i drugi gol, a omašio treći i četvrti, što je bilo dovoljno za pobedu.

Neverovatna situacija i novi kiks crno-belih koji će zasigurno izazvati gnev kod navijača.