06. 08. 2022. 15:24 2

KRAJ Mitrović - Liverpul 2:2 (VIDEO)

Aleksandar Mitrović dao je dva gola za Fulam protiv Liverpula u prvom kolu Premijer lige - 2:2. Srpski napadač tako je nastavio nisku pogodaka iz prošle sezone i zaradio nekoliko puta ovacije sa tribina navijača domaćih.

Naš as postigao je vodeći pogodak (1:0) u 33. minutu, nakon što je odlično reagovao na centaršut Kenija Tetea. U skoku nadvisio je Trenta Aleksander Arnolda, koji je potpuno bio nemoćan u pokušaju da zaštiti svoj gol!

U 56. minutu Fulam je imao i stativu...

A onda u 64, majstorski gol za izjednačenje Liverpulovog pojačanja iz Benfike Dijaza, koji je petom matirao gomana Fulama.

U 70. minutu Mitrović je "zaradio" i penal jer je oboren u šesnaestercu Liverpula. Strelac za 2:1 bio je, naravno, Mitrović.

Deset minuta kasnije Salah je doneo i drugo izjednačenje na utakmici - 2:2.