10. 01. 2021. 16:50 0

Sergej i Lacio lako popili dve čaše mleka

Parma je promenila trenera, ali je nastavila sa porazima jer je Lacio na "Enio Tardiniju" lako osvojio tri boda 2:0.

Na povratku Roberta D Averse na klupu Parme nije se prekinula i crna serija "mlekadžija". Nije baš Lacio tim za vađenje fleka, ali Parma je u dubokjoj krizi pa je zabeležila i peti uzastopni poraz. Luis Alberto u 55. i Kaisedo u 67. minutu na pas Sergeja Milinkovića Savića doneli su lak trijumf od 2:0 i to na 100. meču Lukasa Leive za "nebvesko plave". Sergej je odigrao dobar meč.

Luka Ilić je bio bolji od Vlade Golemića i Miloša Vulića jer je Verona savladala Krotone 2:1. Slavio je i Napoli za koji je od 16. minuta zaigrao Nikola Maksimović. Golom Insinjea su poveli kao gosti u 15. minutu, Udineze je preko Lasanje (27) izjednačio a Timur Bakajoko je pogotkom u 90, minutu doneo sva tri boda Napolitancima.