Web portal Direktno.rs koristi kolačiće i Google analitiku u svrhu merenja i prikazivanja oglasa koji su prilagođeni vama. Kliknite na dugme Prihvatam kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno vama. Saznaj više

[ Izvor: Beta ]

24. 10. 2020. 21:03 0

Nedovoljan i Kavani, derbi Čelsija i Junajteda za zaborav

Fudbaleri Mančester junajteda i Čelsija odigrali su večeras nerešeno 0:0, u utakmici šestog kola Premijer lige.

Čelsi je trenutno šesti na tabeli sa devet bodova, dok je Junajted na 15. poziciji sa dva boda manje, ali i utakmicom manje.

Ekipa Junajteda je na ovom derbiju imala bolje prilike, ali je sjajan na golu Čelsija bio Eduardo Mendi.

Mendi je u prvom poluvremenu zaustavio udarac Markusa Rašforda u 35. minutu, kao i Huana Mate nešto kasnije, a istakao se i u finišu meča kada je ponovo odbranio šut Rašforda.

Na ovom meču je za "crvene đavole" debitovao Edinson Kavani, koji je u smiraj prelaznog roka došao kao slobodan igrač, ali ni on nije mogao da pomogne da Junajted slavi.

Fudbaleri Čelsija u narednom kolu gostuju Barnliju, dok će Junajted u još jednom derbiju dočekati Arsenal.