Web portal Direktno.rs koristi kolačiće i Google analitiku u svrhu merenja i prikazivanja oglasa koji su prilagođeni vama. Kliknite na dugme Prihvatam kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno vama. Saznaj više

[ Izvor: Sportklub ]

13. 03. 2020. 07:10 0

DERBI SA 8 CRVENIH Pesnice, tuča igrača i trenera (VIDEO)

Utakmicu 2. kola grupe E Kopa Libertadores između gradskih rivala iz Porto Alegrea, Gremija i Internasionala (0:0) obeležio je potpuni haos na terenu i masovna tuča, a sudija Fernando Rapalini pokazao je čak osam crvenih kartona.

Do incidenta je došlo u 85. minutu, a u retko viđenom metežu učestvovali su i rezervni igrači oba brazilska tima, kao i treneri.

Sudije su tek posle 10 minuta uspele da smire strasti na terenu, a rezultat svega je osam pokazanih crvenih kartona, po četiri u oba ekipe.

U Gremiju su isključeni Lusijano, Pepe, Enrike i Miranda, dok su kog gostiju 'pocrveneli' Edenilson, Moises, Kuesta i Praksedes.

Gremio i Internasional dele prvo mesto u grupi E sa po 4 boda.