Politika
11. 03. 2025. 12:18 27
Vučić: Prihvatam da sam kriv i za topovske udare i dimne bombe u Skupštini
Predsednik Aleksandar Vučić pozvao je na svom Instagram profilu "sve aktere na političkoj sceni Srbije da ne primenjuju nasilje u svojoj borbi".
Vučić se obratio jutro nakon što je grupa studenata blokirala zgradu RTS-a.
- Još jedanput pozivam sve aktere na političkoj sceni Srbije da ne primenjuju nasilje u svojoj borbi. Prihvatam da sam ja kriv za to što su oni bacali topovske udare i dimne bombe u Narodnoj skupštini Republike Srbije, ali ih molim da to više ne čine, kao i da ne razmišljaju o daljim napadima na institucije države, kao što su noćas napadali RTS i RTV - poručio je Vučić na svom Instagram profilu.
Potom je potvrdio da se u Srbiji nalazi najstariji sin Donalda Trampa, Donald Tramp Mlađi (Donald Tramp Junior).
- I da obradujem sve političke neistomišljenike, na sastanku sa Donaldom Trampom Juniorom razgovaraću o daljem ekonomskom napretku Srbije, kao i pravljenju sve boljih odnosa sa SAD. Siguran sam da će se i oni tome radovati - zaključio je Vučić.
Komentari 27
ostavi komentar