Politika
11. 02. 2025. 15:44 2
Jovanović odgovorio Ani Brnabić: Jedina teroristička organizacija je SNS
Predsednik Novog DSS-a Miloš Jovanović istakao je danas da je "jedina teroristička organizacija koja godinama unazad teroriše i ponižava sopstveni narod, najbrutalnije gazi Ustav predajući Kosovo i Metohiju, krši sve zakone do sada neviđenom krađom- Srpska napredna stranka."
On je, reagujući na ranije datu izjavu predsednice Narodne Skupštine Republike Srbije Ane Brnabić dodao da čelnici SNS-a "o legalizmu ništa ne znaju i poslednji su koji tu reč mogu da upotrebe" i poručio da je "pravo svih nas da se naprednjačkom teroru odupremo".
Šefica parlamenta izjavila je prethodno da se Novi DSS, najavljujući blokadu međunarodnog aerodroma "Nikola Tesla" "ispisala iz registra političkih stranaka i upisala u registar terorističkih organizacija" podsetivši da se ta stranka "nekada ponosila svojim legalizmom bila poznata kao legalistička".
Komentari 2
ostavi komentar