Poznati

Direktno.rs

25. 11. 2021. 10:05 0

Danijela prvi put o Grašu: Lepa prošlost

Pevačica Danijela Martinović prvi put se javno osvrnula na raskid veze sa kolegom Petrom Grašom posle 24 godine duge veze.

Splitska pevačica oglasila se za hrvatsko izdanje magazina "Gloria" i navela da je raskid bio neizbežan.

- Ne možete izbeći trenutak koji je neizbežan - konstatovala je pevačica, za koju je veza sa Petrom Grašom, kako tvrdi, "lepa prošlost".

Petar Grašo je posle raskida sa Danijelom uplovio u vezu sa 15 godina mlađom Hanom Huljić, ćerkom muzičara Tončija Huljića.

Danijela je donedavno na Instagramu pratila Hanu Huljić, novu devojku bivšeg partnera, ali je još veću buru izazvao njihov prestanak praćenja.

Splićanin i njegova bivša partnerka s kojom je bio 24 godine, pevačica Danijela Martinović (50), živeli su u penthausu na zagrebačkom Bundeku. Sad u njemu živi samo Danijela, o kojoj komšije imaju samo reči hvale.

- Huljići su se tamo godinama okupljali i družili - rekao je jedan Danijelin komšija za 24sata.hr. Dodala je kako pevača Grašu i njegov srebrni mercedes nije videla otkad se odselio od Martinovićeve.

- Ma bolje joj je bez njega. Danijela se kao žena super nosi sa svim tim - priča komšinica. Pevačicu, kaže, često viđaju u prodavnicama, uvek je nasmejana. međutim, Grašu više ne sreću kao nekad. On se odselio, kažu, na drugi kraj Zagreba, u elitni kvart.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Teret uspeha

Zoran Živković [09.05.2025.]




Video dana

Snega nikad dosta!

Anketa

Da li će Rusija i Ukrajina postići dogovor o primirju?

Rezultati